



Колонки Genius SP-HF180 Black USB 2.0
Колонки Genius SP-HF180 Black - це компактна аудіосистема, розроблена спеціально для підключення до аудіоджерел, таких як комп'ютер, ноутбук або плеєр.
Девайс має стильний та мінімалістичний дизайн, який дозволяє йому легко інтегруватися у будь-який робочий простір чи домашнє середовище.
Кожназ них має потужні динаміки, що дозволяє досягти достатньої гучності та хорошої якості звуку. Вони здатні відтворювати широкий діапазон звукових частот, що забезпечує більш повне та насичене звучання.
Акустична система також підтримує технологію басового посилення, що дозволяє посилити низькі частоти та створити більш глибокий та потужний бас.
Крім того, на передній панелі колонки розташовані зручні регулятори гучності та тонових налаштувань, що дозволяє легко налаштувати звук за власним бажанням.
Надаємо гарантію 6 місяців!
Швидка відправка по Україні!
Характеристики:
Кількість акустичних каналів: 2.0
Живлення: Від USB
Потужність, Вт: 6 Вт
Підключення: Дротове
Тип: Акустична система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Мінімальна частота | 150 Гц |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Колонна система |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 80 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Акустичне випромінювання | Монополярна |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Лінійний вихід | Ні |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 112 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Товщина стінок колонки | 3 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Ціна: 405 ₴

